Уроки гри на скрипці

Скрипка – класичний сольний і оркестровий інструмент.

Скрипка – один із найбільш виразних та популярних струно-смичкових інструментів. Без неї неможливо уявити будь-який оркестр. Усе частіше сучасні колективи використовують скрипку у різних музикальних стилях. Вона гармонійно доповнює будь-яку композицію. У нашій студії ви можете навчитися грати на скрипці незалежно від того, чи маєте досвід і навички. Професіонали дадуть усі необхідні теоретичні знання та цінну практику, підготують до концертів, виступів чи шоу.

Які стилі можна вивчити

Скрипка – класичний сольний і оркестровий інструмент. Проте її можливості не обмежується класикою. Завдяки нашим педагогам ви зможете вивчити будь-яку композицію. Кожен учень має можливість навчитися грати у різних стилях. Викладачі врахують усі побажання та допоможуть опанувати будь-яку техніку. Ви отримаєте як теоретичні знання, так і можливість практики на сучасному обладнанні.

Скільки часу потрібно, щоб навчитися грати на скрипці? Тут усе індивідуально. Регулярна практика дає можливість досягти базового рівня усього за кілька місяців. Для таких результатів варто брати індивідуальні уроки два рази на тиждень, а також закріплювати вміння вдома. Таким чином, можна навчитися грати будь-які композиції у ваших улюблених стилях.

Курс навчання включає:

  • знайомство зі скрипкою та її налаштуванням;
  • правильну постановку рук;
  • техніку гри на скрипці і прийоми;
  • аплікатуру, вправи для рук;
  • теорію музики, нотну грамоту;
  • гру улюблених композицій.

Завдяки кращим викладачам кожен може досягти видатних результатів у грі на скрипці. Можна розпочати із першого безкоштовного заняття. Зверніться до студії, і ми призначимо його на будь-який зручний для вас час.